KONST / Litografier / Färglitografi 6561285
nr 656 1285
Färglitografi
Signerad, "Trehjuling", 20/90, 46x57
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2010
kl 17:11:45
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr